Novinky u MŠ Trojlístek


z důvodu nepříznivě vyhlížející epidemiologické situace v Novém Jičíně a blízkém okolí jsem rozhodla o opětovném zavedení preventivních opatření z hlediska možného šíření nákazy COVID-19 a to ode dne 17.7.2020 do odvolání.

Co by mělo dítě umět před vstupem do mateřské školy? Chystá se váš potomek na podzim do školky? Přemýšlíte, co všechno by měl umět, ptáte se ostatních rodičů, ale stále si nejste úplně jistí? Jaké dovednosti jsou ale vlastně pro nástup do mateřské školy důležité a bez kterých se Vaše ratolest neobejde?

Vážení rodiče, tímto dáváme na vědomí, že od 30.6.2020 bude již umožněn přístup rodičům do prostor mateřské školy bez omezení z důvodu ukončení povinných opatření dle doporučení MŠMT. Od tohoto data již bude provoz našich mateřských škol bez omezení. Tímto děkujeme za dosavadní přístup a pochopení v této době.

Vážení rodiče,z důvodu nepříznivého počasí byl dnešní výlet do Klokočova na Františkův dvůr zrušen a přeložen na zítra, tj. na čtvrtek 25.6.2020. Prosíme, přiveďte své děti do MŠ do 7 hod. ráno. Odjezd je 7.15 hod. Baťůžek jim můžete již nechat v mateřské škole. Děkujeme za pochopení a věříme, že zítra nám bude počasí přát více než...

zpět