Novinky u MŠ Trojlístek


zasíláme dalších pár námětů pro vzdělávání dětí. Náměty si stáhněte z tohoto odkazu - úkoly pro děti. Přejeme hodně úspěchů s plněním úkolů.

z důvodu uzavření mateřské školy Trojlístek Nový Jičín, Máchova 62, příspěvkové organizace jsem rozhodla po projednání se zřizovatelem - Město Nový Jičín a v souladu s § 6 odst. 5 vyhlášky č. 14/2005 Sb., o předškolním vzdělávání, ve znění pozdějších předpisů o odpuštění školného za období březen až květen 2020. Vybrané školné za období březen a...

zasíláme další možné odkazy na práci s dětmi doma. Dané úkoly jsou vhodné jak pro předškolní děti, tak pro děti mladší. Jsou zcela dobrovolné a jsou pouze inspirací pro vaše domácí vzdělávání.

jelikož se ještě pár týdnů neuvidíme, zasíláme odkazy na možnou práci s dětmi doma. Přejeme mnoho zdraví a těšíme se na viděnou.

Vážení rodiče, vždy po skončení kalendářního měsíce se musí předat zaměstnavateli tiskopis "Výkaz péče o dítě z důvodu uzavření výchovného zařízení". V tomto tiskopisu vyplní rodič dny, ve které pečoval o dítě. Nově je totiž možné, aby se pečující na ošetřovném střídali. Musí být tedy jasné, kdy byli doma s dětmi a kdy chodili do práce. Za tyto dny...

zpět