Dálková výukaDálková výuka

Vážení rodiče, 

zde v přílohách na www.trojlistek.cz v sekci informace naleznete náměty pro práci s Vašimi dětmi po dobu nepřítomnosti Vašeho dítěte v mateřské škole, či po dobu uzavření mateřské školy. Rozhodli jsme se, že Vám budeme každých 14 dní elektronickou cestou zasílat okruh učiva pro daný týden. Půjde o témata, která podléhají našemu ŠVP (školnímu vzdělávacímu programu) pro dané období. Pro rodiče, kteří nemají připojení k internetu, je možnost si tyto materiály k dálkové výuce vyzvednout v mateřské škole každé pondělí od 14.30 hod. do 16 hod. Jedná se zejména o materiály pro děti plnící povinné předškolní vzdělávání. Vyplněné pracovní listy pak je možné pro zpětnou vazbu vrátit v označené obálce do poštovní schránky školy, či naskenované zaslat na emailovou adresu jednotlivých tříd Vašich dětí dle jednotlivých odloučených pracovišť.

Mějte prosím na paměti, že plnění předškolního vzdělávání v posledním ročníku mateřské školy je ze zákona povinné. Některé úkoly děti zvládnou samy, s některými jim můžete pomoci Vy, anebo sourozenci. My budeme rády, pokud se děti zapojí a vzpomenou si na své prostředí v mateřince. Přejeme Vám pohodu doma, s těmi nejmilejšími. Hodně sil ke zvládnutí náročné situace.

A doufáme, že se budeme moci brzy těšit, ve zdraví, na děti a jejich rodiny.

Moc se na Vás těšíme.

Kolektiv MŠ Trojlístek

Emaily tříd dle odloučených pracovišť:

MŠ Máchova Včeličky:  vcelicky.trojlistek@seznam.cz 

Motýlci:  motylci.trojlistek@seznam.cz 

Berušky:  berusky.trojlistek@seznam.cz

MŠ Komenského Berušky a Broučci:  BaB.trojlistek@seznam.cz 

Sluníčka:  sluníčka.trojlistek@seznam.cz 

Kuřátka:  kuratka.trojlistek@seznam.cz 

MŠ Žilina:  zilinka.trojlistek@seznam.cz


zpět

MŠ Trojlístek Nový Jičín
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky